Фото-проекти

“Ранок нареченої”

Запрошую дівчат взяти участь в фото-проект “Ранок нареченої”.
Будемо фотографуватися в фото-студії на ваш вибір мін 1 година.
Ви отримуєте:
-60 фото в електронному вигляді (корекція кольору),
-5 фото художня ретуш,
-друк формат А4.
Вартість 1600грн.

“Дівчинка -весна”

Починається новий фото-проект “Дівчинка-весна”. Ви отримуєте: -50 фото в електронному вигляді (корекція кольору), -5 фото художня ретуш, 5 фото друк у форматі А4, Вартість участі 800 грн.

“Літні пригоди”

    
   Запрошую на творчий фото-проект “Літні пригоди”. Фотографувати буду в парках Києва та за містом. Не пропустіть цвітіння лугових квітів-це дуже гарно. І подаруйте своїм діткам  пригоду, а собі незабутні фотографії!!!
Ви отримаєте 50 фото корекція, та 3 фото художня обробка, надруковані в форматі А4.
Вартість проекту 800 грн

“Різдвяна казка”

Вже не за горами проект “Різдвяна казка”. Фотозйомка буде проходити в інтер’єрних студіях Києва, в яких обговорюємо заздалегідь. Міняємо 2 локації. Ви отримуєте: -50 фото в електронному вигляді (корекція кольору), -5 фото художня ретуш, -5 фото друк формат А4 . В ПОДАРУНОК Ваша персональна листівка з “Новим роком!”. Вартість участі 1600 грн.

“Різдвяна казка з хасками”

Фотозйомка буде проходити в інтер’єрних студіях Києва, в яких обговорюємо заздалегідь. Міняємо 2 локації. Ви отримуєте: -50 фото в електронному вигляді (корекція кольору), -5 фото художня ретуш, -5 фото друк формат А4. В ПОДАРУНОК Ваша персональна листівка з “Новим роком!”. Вартість участі 2000 грн.